НБА

icon

Сите кратки вести

Орландо Меџик победува на 4 по...
Орландо Меџик победува на 4 по ред и дава најмалку 96 коша
Чикаго победува на последните 7...
Чикаго победува на последните 7 меѓусебни средби против екипата на Милвоки
Сакраменто единствената победа во...
Сакраменто единствената победа во последните 10 натпревари ја има над екипата на Шарлот
Кливленд немаат пораз на...
Кливленд немаат пораз на последните 14 натпревари на домашен терен
Чикаго Булс ги добива последните...
Чикаго Булс ги добива последните 6 гостувања кај Шарлот
Оклахома дава во просек 111,7...
Оклахома дава во просек 111,7 кошеви на последните 10 средби

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување