Чемпионшип

icon

Сите кратки вести

Брентфорд ги добива последните 6...
Брентфорд ги добива последните 6 дуели со Престон
Норвич и Нотингем играат со ГГ на...
Норвич и Нотингем играат со ГГ на последните 7 меѓусебни натпревари (6 се и ГГ3+)
Сканторп на гостувањето кај...
Сканторп на гостувањето кај Брадфорд без дефанзифците Мирфин (17/1) и Таузенд (14/0)
Волвс постигнува најмалку 2 гола...
Волвс постигнува најмалку 2 гола, победува и при тоа игра со ГГ и 3+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби против екипата на Бристол Сити
Барнсли и Блекбурн играат со ГГ и...
Барнсли и Блекбурн играат со ГГ и 3+ на последните 5 меѓусебни средби
Хадерсфилд нема примено повеќе од...
Хадерсфилд нема примено повеќе од 1 гол на последните 12 првенствени натпревари
Шефилд без првиот голман Вествуд...
Шефилд без првиот голман Вествуд и Хачинсон (одбрана, 9/1) на гостувањето кај Хадерсфилд
Бирмингем игра со 3+ на 9 од...
Бирмингем игра со 3+ на 9 од последните 10 првенствени натпревари
Брајтон нема примено гол на 7 од...
Брајтон нема примено гол на 7 од последните 9 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Брентфорд
Лидс и Хадерсфилд играат со 3+ на...
Лидс и Хадерсфилд играат со 3+ на последните 10 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување