Лига 1

icon

Сите кратки вести

Милвол и Чарлтон играат со 0-2...
Милвол и Чарлтон играат со 0-2 гола на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари
Бристол Роверс игра со ГГ на...
Бристол Роверс игра со ГГ на последните 9 првенствени натпревари на домашен терен
Нортемптон игра нерешено на сите...
Нортемптон игра нерешено на сите 5 средби досега и сите се 0-2 гола
Милвол победува на последните 4...
Милвол победува на последните 4 меѓусебни средби против екипата на Олдам
Олдам и Блекпул играат со 3+ на 7...
Олдам и Блекпул играат со 3+ на 7 од последните 8 меѓусебни средби на теренот на Олдам
Донкастер губи на 6 од последните...
Донкастер губи на 6 од последните 7 натпревари во Лига 1
Шрусбери е без примен гол на...
Шрусбери е без примен гол на последните 3 натпревари во Лига 1
Колчестер прима најмалку 2 гола и...
Колчестер прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на 15 од последните 18 натпревари на гостински терен во Лига 1
Свиндон игра со 3+ на 11 од...
Свиндон игра со 3+ на 11 од последните 12 натпревари на домашен терен во Лига 1
Питербро и Олдам играат со 3+ на...
Питербро и Олдам играат со 3+ на 10 од последните 11 меѓусебни натпревари,а со ГГ на 12 од последните 13 натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување