Премиер Лига

icon

Сите кратки вести

Лестер игра НГ на 9 од последните...
Лестер игра НГ на 9 од последните 10, а на 6 по ред не дава гол
Манчестер Сити постигнува...
Манчестер Сити постигнува најмалку 2 гола на 7 од последните 8 натпревари на гостински терен во Премиер
Арсенал победува со полувреме-...
Арсенал победува со полувреме-крај на последните 5 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на ВБА
Сандерленд е без постигнат гол на...
Сандерленд е без постигнат гол на 5 од последните 6 натпревари на гостински терен во Премиер
Барнли и Мидлсборо играат со 0-2...
Барнли и Мидлсборо играат со 0-2 гола на 5 од последните 6 меѓусебни средби, а 4 од тие натпревари завршиле и со 0-1 гол
Кристал Палас прима најмалку 3...
Кристал Палас прима најмалку 3 гола на последните 4 натпревари на гостински терен во Премиер, но во исто време и постигнува најмалку 2 гола на последните 3 од тие натпревари
Хул и Кристал Палас играат со 0-2...
Хул и Кристал Палас играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Ливерпул постигнува најмалку 2...
Ливерпул постигнува најмалку 2 гола и победува на 8 од последните 10 натпревари во Премиер
Манчестер Јунајтед игра Х-Х на 5...
Манчестер Јунајтед игра Х-Х на 5 од последните 7 натпревари во Премиер
Барнли има 1 поен од последните...
Барнли има 1 поен од последните 12 гостувања

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување