Аргентина

icon

Сите кратки вести

Велез Сарсфилд нема пораз на...
Велез Сарсфилд нема пораз на последните 8 дуели со Банфилд (6 победи)
Гимнасија ЛП победува на...
Гимнасија ЛП победува на последните 5 дуели на домашен терен против Хуракан (на 3 не прима гол)
Естудијантес победува со...
Естудијантес победува со полувреме/крај и без примен гол на последните 5 првенствени натпревари
Сан Лоренцо е во серија од 6...
Сан Лоренцо е во серија од 6 првенствени победи
Ривер Плата и Вележ Сарсфилд...
Ривер Плата и Вележ Сарсфилд играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни натпревари
Сан Лоренцо има само 1 поразна...
Сан Лоренцо има само 1 поразна последните 9 гостувања кај Индепендиенте (6 победи)
Сан Лоренцо не прима гол на 7 од...
Сан Лоренцо не прима гол на 7 од последните 9 натпревари на домашен терен од Белграно
Арсенал Саранди и Гимнасија ЛП...
Арсенал Саранди и Гимнасија ЛП играат со 0-2 гола на 12 од последнтие 13 меѓусебни натпревари
Гимнасија ЛП и Сан Лоренцо играат...
Гимнасија ЛП и Сан Лоренцо играат со ГГ3+ на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари
Атл.Рафаела и Сан Мартин играат...
Атл.Рафаела и Сан Мартин играат со ГГ на последните 6 меѓусебни натпревари (5 од нив се и ГГ3+)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување