Аргентина Прва Лига 18.03

20:00   Унион Санта Фе - Колон

Унион Санта Фе нема пораз на последните 8 дуели со Колон на својот стадион (5 нерешени).

Колон нема постигнато гол на последните 5 гостувања кај Унион Санта Фе.

22:15   Тигре - Гимнасија ЛП

Тигре нема пораз од Гимнасија на последните 6 натпревари на својот стадион (4 победи)

Тигре нема пораз на последните 6 првенствени натпревари на домашен терен (3 победи).

Гимнасија нема постигнато гол на 5 од последните 6 првенствени натпревари на гостински терен.

00:30   Хуракан - Дефенса Јустиција

Хуракан игра со 0-2 гола на 8 од последните 9 првенствени натпревари.

Дефенса Јустиција е во серија од 4 првенствени победи.

Хуракан и Дефенса Јустиција играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни натпревари.

Дефенса Јустиција нема пораз на последните 4 гостувања кај Хуракан (2 победи).

Објавено на :
17 / Mar / 2017
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување