Белгија

icon

Сите кратки вести

Лирс победува и постигнува...
Лирс победува и постигнува минимум 2 гола на последните 5 дуели со Тубизе
Стандард и Кортријк играат со 0-2...
Стандард и Кортријк играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 дуели на теренот на Стандард
Стандард игра со ГГ на последните...
Стандард игра со ГГ на последните 6 првенствени натпревари
Еупен игра со ГГ3+ на последните...
Еупен игра со ГГ3+ на последните 8 првенствени натпревари на домашен терен (7 се и ГГ4+)
Клуб Бриж нема пораз на...
Клуб Бриж нема пораз на последните 11 дуели против Кортријк на домашен терен (9 победи)
Шарлероа ги добива последните 5...
Шарлероа ги добива последните 5 дуели со Мускрон (на 4 не прима гол)
Остенде нема победа на последните...
Остенде нема победа на последните 5 натпревари на домаен терен против Варегем
Андерлехт нема пораз на 24...
Андерлехт нема пораз на 24 натпревари на домашен терен од Клуб Бриж (15 победи)
Кортријк нема пораз од Сент...
Кортријк нема пораз од Сент Труиден на 4 од последните 5 меѓусебни натпревари
Мехелен победува на 5...
Мехелен победува на 5 последователни меѓусебни средби со екипата на Еупен

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување