Боливија

icon

Сите кратки вести

Спорт Бојс и Вилстерман играат со...
Спорт Бојс и Вилстерман играат со 0-2 гола на последните 6 натпревари на теренот на Спорт Бојс (4 со резултат 1:1)
На последните 14 натпревари...
На последните 14 натпревари помеѓу Боливар и Ориенте П. победува екипата домаќин (на 10 не прима гол)
Ун. де Сукре победува на...
Ун. де Сукре победува на последните 6 дуели со Реал Потоси (на сите постигнува минимум 2 гола)
Сан Хосе е во серија од 8...
Сан Хосе е во серија од 8 натпревари без победа
Боливар постигнува минимум 2 гола...
Боливар постигнува минимум 2 гола на последните 6 дуели против Национал Потоси (на 5 од нив победува)
Реал Потоси постигнува минимум 2...
Реал Потоси постигнува минимум 2 гола на 5 од последните 6 гостувања кај Сан Хозе
На последните 23 дуели помеѓу...
На последните 23 дуели помеѓу Блуминг и Сан Хосе, екипата домаќин нема пораз (на 21 од нив домаќинот постигнува минимум 2 гола)
Реал Потоси ги добива последните...
Реал Потоси ги добива последните 5 дуели со Спорт Бојс на домашен терен (4 без да прими гол)
Спорт Бојс и Вилстерман играат со...
Спорт Бојс и Вилстерман играат со 0-2 гола на 8 од последните 9 меѓусебни натпревари, како и на последните 5 на теренот на Спорт Бојс
Боливар постигнува минимум 2 гола...
Боливар постигнува минимум 2 гола на 6 од последните 7 дуели против Национал Потоси

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување