Бразил

icon

Сите кратки вести

Ботафого игра со 0-2 гола на 13...
Ботафого игра со 0-2 гола на 13 од последните 14 првенствени натпревари
Атлетико ПР и Спорт Рецифе играат...
Атлетико ПР и Спорт Рецифе играат со 0-2 гола на последните 10 меѓусебни натпревари
Гремио игра со 0-2 гола на...
Гремио игра со 0-2 гола на последните 8 натпревари во првенството
Сао Паоло и Коринтијанс играат со...
Сао Паоло и Коринтијанс играат со нерешен резултат на 8 од последните 11 дуели на теренот на Сао Паоло
Фламенго нема пораз на последнте...
Фламенго нема пораз на последнте 13 дуели со Ботафого на домашен терен во Серија А
Ботафого е во серија од 5...
Ботафого е во серија од 5 првенствени победи (на 4 не прима гол)
Атлетико МГ ги добива последните...
Атлетико МГ ги добива последните 4 дуели со Фламенго на домашен терен (на 3 постигнува по 4 голови)
Парана нема пораз од Васко на...
Парана нема пораз од Васко на последните 11 натпреаври на домашен терен (7 победи)
Интернационал е во серија од 4...
Интернационал е во серија од 4 првенствени порази
Понте Прета нема пораз на...
Понте Прета нема пораз на последните 8 првенствени натпревари, меѓутоа нама победа против Атлетико МГ на 11 од последните 12 дуели

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување