Чешка

icon

Сите кратки вести

Славија Прага е во серија од 5...
Славија Прага е во серија од 5 првенствени победи со вкупна гол разлика 11:1
Прибрам и Јаблонец играаат со 3+...
Прибрам и Јаблонец играаат со 3+ на последните 8 дуели на теренот на Прибрам (7 се и ГГ3+)
Спарта Прага победува и...
Спарта Прага победува и постигнува минимум 2 гола на последните 6 дуели на домашен терен против Славија
Злин нема пораз на 12 од...
Злин нема пораз на 12 од последните 13 првенствени натпревари (7 нерешени)
Бохемијанс и Јаблонец играат со 3...
Бохемијанс и Јаблонец играат со 3+ на последните 5 меѓусебни натпревари
Млада Болеслав и Храдец играат...
Млада Болеслав и Храдец играат нерешено на 4 од последните 5 меѓусебни средби
Славија Прага нема пораз од...
Славија Прага нема пораз од Прибрам на домашен терен, а последните 7 дуели ги добива притоа постигнувајќи минимум 2 гола
Спарта Прага победува во...
Спарта Прага победува во последните 16 дуели со Словачко (на 11 не прима гол)
Спарта Прага победува и...
Спарта Прага победува и постигнува минимум 2 гола на последните 5 дуели на домашен терен против Славија
Либерец и Словачко играат со 3+...
Либерец и Словачко играат со 3+ на последните 7 меѓусебни дуели (Либерец постигнува минимум 2 гола на сите тие натпревари)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување