Евро 2016

icon

Сите кратки вести

Црна Гора игра 0-2 гола на 9 од...
Црна Гора игра 0-2 гола на 9 од последните 11 средби. Австрија со поголем број отсутни првотимци
Молдавија игра 0-2 гола на 6 по...
Молдавија игра 0-2 гола на 6 по ред и е без победа на 8 во низа
Србија прима најмалку 2 гола и...
Србија прима најмалку 2 гола и губи на последните 4 натпревари во квалификациите
Романија нема пораз на последните...
Романија нема пораз на последните 6 меѓусебни средби од екипата на Унгарија (4 победи)
Грција нема победа на 7...
Грција нема победа на 7 последователни натпревари
Гибралтар прима најмалку 3 гола и...
Гибралтар прима најмалку 3 гола и при тоа губи со полувреме-крај на сите 6 натпревари од квалификациите за ЕП
Германија не прима гол на...
Германија не прима гол на последните 3 натпревари во квалификациите за ЕП, како и на последните 3 меѓусебни средби на домашен терен со екипата на Полска
Хрватска пред празни трибини...
Хрватска пред празни трибини против Италија
Северна Ирска игра 0-2 гола и НГ...
Северна Ирска игра 0-2 гола и НГ на 3 по ред
Португалија изигра 0-1 гол на...
Португалија изигра 0-1 гол на сите 3 средби во квалификациите

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување