Франција

icon

Сите кратки вести

Монако и Каен играат со нерешен...
Монако и Каен играат со нерешен резултат на 5 од последните 6 дуели на теренот на Монако
Каен и Дижон играат со ГГ и 4+ на...
Каен и Дижон играат со ГГ и 4+ на последните 4 меѓусебни средби
Ажаксио е без победа на 15...
Ажаксио е без победа на 15 последователни натпревари на гостински терен во Лига 2
Валенсиен прима најмалку 2 гола и...
Валенсиен прима најмалку 2 гола и игра со 3+ на 6 од последните 7 натпревари во Лига 2
Лавал игра со 0-2 гола на 16 од...
Лавал игра со 0-2 гола на 16 од последните 17 натпревари на гостински терен во Лига 2
Тур и Оксер играат со 3+ на...
Тур и Оксер играат со 3+ на последните 7 меѓусебни средби, а 6 од тие натпревари завршуваат и со 4+
Тулуз нема пораз од Мец на...
Тулуз нема пораз од Мец на последните 7 меѓусебни средби на домашен терен и при тоа е без примен гол на 5 од тие натпревари
Нант на гостувањето кај ПСЖ без...
Нант на гостувањето кај ПСЖ без суспендираните Харит (средина, 12/0), Сала (напад, 10/3) и Кватенг (одбрана, 5/0), како и без повредениот Ронге (средина, 10/0)
Ним нема победа на последните 7...
Ним нема победа на последните 7 натпревари на домашен терен (5 нерешени)
Дижон нема пораз на последните 9...
Дижон нема пораз на последните 9 дуели со Бастија (5 победи)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување