Германија

icon

Сите кратки вести

Баерн М победува на последните 11...
Баерн М победува на последните 11 дуели со Херта
Сандхаузен и Ауе играат со 0-2...
Сандхаузен и Ауе играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни натпревари
Ајнтрахт и Маинц играат ГГ3+ на 4...
Ајнтрахт и Маинц играат ГГ3+ на 4 свои средби по ред. Маинц сезонава на гости игра 3+ на 6 од 8 средби
Германија втора лига 18.12
Германија втора лига 18.12
Аугсбург постигнува најмалку 2...
Аугсбург постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на последните 6 меѓусебни средби со Менхенгладба
Вердер игра со 3+ на последните...
Вердер игра со 3+ на последните 13 првенствени натпревари
Бохум прима најмалку 2 гола на...
Бохум прима најмалку 2 гола на последните 6 натпревари на гостински терен во Бундеслига 2 и при тоа игра со 3+ на последните 5 од тие натпревари
Хамбург е без победа на 12...
Хамбург е без победа на 12 последователни натпревари во Бундеслига
Мајнц постигнува најмалку 2 гола...
Мајнц постигнува најмалку 2 гола на последните 5 натпревари на домашен терен во Бундеслига
Хановер е во серија од 4...
Хановер е во серија од 4 последователни победи на домашен терен во Бундеслига 2

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување