Бундес лига 2

icon

Сите кратки вести

Сандхаузен и Ауе играат со 0-2...
Сандхаузен и Ауе играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни натпревари
Германија втора лига 18.12
Германија втора лига 18.12
Бохум прима најмалку 2 гола на...
Бохум прима најмалку 2 гола на последните 6 натпревари на гостински терен во Бундеслига 2 и при тоа игра со 3+ на последните 5 од тие натпревари
Хановер е во серија од 4...
Хановер е во серија од 4 последователни победи на домашен терен во Бундеслига 2
Ст.Паули губи на 7 од последните...
Ст.Паули губи на 7 од последните 8 натпревари во Бундеслига 2 и при тоа е без постигнат гол на 6 од тие натпревари
Карлсруе прима најмалку 3 гола на...
Карлсруе прима најмалку 3 гола на последните 3 натпревари на домашен терен во Бундеслига 2
Ауе прима најмалку 2 гола и губи...
Ауе прима најмалку 2 гола и губи на 6 од последните 7 натпревари во Бундеслига 2
Арминија Билефилд е без постигнат...
Арминија Билефилд е без постигнат гол на последните 3 гостувања кај екипата на Гројтер Фурт
Ст.Паули губи на 6 од последните...
Ст.Паули губи на 6 од последните 7 натпревари на гостински терен во Бундеслига II и при тоа е без постигнат гол на 5 од тие натпревари
Кајзерслаутерн игра НГ на 6 меча...
Кајзерслаутерн игра НГ на 6 меча по ред

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување