Бундес лига 2

icon

Сите кратки вести

Лајпциг игра со 0-2 гола на 15 од...
Лајпциг игра со 0-2 гола на 15 од последните 18 натпревари во Бундеслига II
Гројтер Фурт не дава гол дома на...
Гројтер Фурт не дава гол дома на 7 по ред
Унион Берлин и Ст.Паули играат со...
Унион Берлин и Ст.Паули играат со 3+ на последните 6 меѓусебни дуели
РБ Лајпциг игра 0-2 гола на 9 од...
РБ Лајпциг игра 0-2 гола на 9 од последните 10
Брауншвајг нема пораз на 9...
Брауншвајг нема пораз на 9 натпревари од екипата на Сандхаусен - 7 победи
Дармштад игра со 0-2 гола на 11...
Дармштад игра со 0-2 гола на 11 од последните 13 натпревари во првенството
Гројтер Фурт е без постигнат гол...
Гројтер Фурт е без постигнат гол на последните 6 натпревари на домашен терен
Сандхаузен нема примено гол од...
Сандхаузен нема примено гол од Минхен 1860 на последните 3 меѓусебни средби
Гројтер Фурт игра 0-1 гол на 8 од...
Гројтер Фурт игра 0-1 гол на 8 од последните 9 средби
Дармштад игра 0-2 гола на 8 од...
Дармштад игра 0-2 гола на 8 од последните 10 средби, до кои 7 се 0-1 гол и НГ

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување