Ередевизија

icon

Сите кратки вести

Херенвен постигнува минимум 2...
Херенвен постигнува минимум 2 гола на 7 од последните 8 натпревари против Екселзиор на домашен терен
АЗ нема пораз на 9 од последните...
АЗ нема пораз на 9 од последните 10 првенствени натпревари, како и на 11 од последните 12 гостувања кај Рода
Херенвен игра со 3+ на последните...
Херенвен игра со 3+ на последните 6 натпревари на гостински терен (на 5 од нив постигнува минимум 2 гола)
Екселциор на гостувањето кај...
Екселциор на гостувањето кај Ајакс без 3 стандардни играчи од средниот ред, Бруинс (10/1), Хадоир (9/0) и Ондан (9/0)
Вилем II и Утрехт играат со ГГ3+...
Вилем II и Утрехт играат со ГГ3+ на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари
Рода има само 1 победа на...
Рода има само 1 победа на последните 9 првенствени натпревари пред своите гледачи
Твенте постигнува најмалку 2 гола...
Твенте постигнува најмалку 2 гола на 12 од последните 14 натпревари на домашен терен во првенството
Ајакс има гол разлика 22:5 на...
Ајакс има гол разлика 22:5 на последните 10 меѓусебни средби со Ден Хаг
ПСВ постигнува најмалку 2 гола на...
ПСВ постигнува најмалку 2 гола на последните 12 првенствени натпревари на гостински терен
Рода ќе го пречека Нијмеген без...
Рода ќе го пречека Нијмеген без Ананоу (одбрана, 5/0), Милец (одбрана, 4/0) и Чрч (напад, 4/0)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување