Ерстедивизија

icon

Сите кратки вести

Хелмонд и Венло играат со ГГ3+ на...
Хелмонд и Венло играат со ГГ3+ на последните 8 меѓусебни натпревари (5 се и ГГ4+)
Ден Бош игра со 7+ на 2 од 3-те...
Ден Бош игра со 7+ на 2 од 3-те првенствени натпревари сезонава
Хелмонд и Топ Ос играат со 3+ на...
Хелмонд и Топ Ос играат со 3+ на 14 од последните 15 меѓусебни натпревари (12 се и ГГ3+)
РКЦ Валвијк има само 1 пораз на...
РКЦ Валвијк има само 1 пораз на последните 10 гостувања кај Ден Бош
Ајндховен нема пораз на...
Ајндховен нема пораз на последните 11 првенствени натпревари на домашен терен (8 победи)
Венло нема постигнато гол на 4 од...
Венло нема постигнато гол на 4 од последните 5 гостувања кај Мастрихт
Топ Ос и Алмере играат со 3+ на...
Топ Ос и Алмере играат со 3+ на последните 9 дуели на теренот на Топ Ос (6 се и 4+)
Телстар и Јанг ПСВ играат со ГГ...
Телстар и Јанг ПСВ играат со ГГ на последните 5 меѓусебни натпревари
Ајндховен и Волендам играат со ГГ...
Ајндховен и Волендам играат со ГГ на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари (8 се и ГГ3+)
Ден Бош има само 1 пораз на...
Ден Бош има само 1 пораз на последните 19 меѓусебни средби со екипата на Емен

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување