Серија А

icon

Сите кратки вести

Интер и Лацио играат ГГ3+ на...
Интер и Лацио играат ГГ3+ на последните 6 меча на теренот на Интер
Емполи игра НГ на 9 од последните...
Емполи игра НГ на 9 од последните 10 меча, како и на 3 од последните 4 против Аталанта
Емполи е без постигнат гол на 11...
Емполи е без постигнат гол на 11 од последните 13 натпревари во Серија А
Јувентус победува на последните...
Јувентус победува на последните 24 натпревари на домашен терен во Серија А, како и на последните 6 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Рома
Милан победува на 5 од последните...
Милан победува на 5 од последните 6 првенствени натпревари на домашен терен
Каљари игра со 3+ на 14 од...
Каљари игра со 3+ на 14 од последните 15 натпревари во Серија А
Торино постигнува најмалку 2 гола...
Торино постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари во Серија А
Рома игра со 3+ на 12 од...
Рома игра со 3+ на 12 од последните 14 натпревари на гостински терен во Серија А, како и на 8 од последните 10 меѓусебни средби на гостински терен кај екипата на Лацио
Кротоне прима најмалку 2 гола на...
Кротоне прима најмалку 2 гола на 5 од последните 6 натпревари на гостински терен во Серија А
Интер игра со 3+ на 7 од...
Интер игра со 3+ на 7 од последните 8 натпревари во Серија А

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување