Јапонија

icon

Сите кратки вести

Урава постигнува најмалку 2 гола...
Урава постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 6 првенствени натпревари
Гамба Осака игра со ГГ и 3+ на 4...
Гамба Осака игра со ГГ и 3+ на 4 од последните 5 натпревари на домашен терен во првенството, како и на 4 од последните 5 меѓусебни средби на домашен терен со екипата на Јокохама
Кашива и Јокохама играат со 3+ на...
Кашива и Јокохама играат со 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни средби
Јокохама игра со Х-1 на 5 од...
Јокохама игра со Х-1 на 5 од последните 6 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Џубило Ивата
Омија игра нерешено на 6...
Омија игра нерешено на 6 последователни меѓусебни средби на домашен терен со екипата на Алберикс
Јокохама е во серија од 6 порази
Јокохама е во серија од 6 порази
Тошиги ги добива последните 5...
Тошиги ги добива последните 5 дуели против Гифу
На последните 9 натпревари помеѓу...
На последните 9 натпревари помеѓу Оита и Черезо Осака, домаќинот нема победа
Сапоро е без победа на последните...
Сапоро е без победа на последните 11 првенствени натпревари
Китакуши и Мито играат со 0-2...
Китакуши и Мито играат со 0-2 гола на последните 5 натпреари на теренот на Китакуши

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување