Лига Европа

icon

Сите кратки вести

Спарта Прага без 5 стандардни...
Спарта Прага без 5 стандардни првотимци на гостувањето во Израел
Дортмунд игра НГ на 5 по ред во...
Дортмунд игра НГ на 5 по ред во Лига Европа
Лацио игра ГГ на 7 од сите 8...
Лацио игра ГГ на 7 од сите 8 средби во Лига Европа
Фенербахче нема пораз на 6 меча...
Фенербахче нема пораз на 6 меча по ред во ЛЕ и сите нив ги игра 0-2 гола
Брага игра со 0-2 гола на...
Брага игра со 0-2 гола на последните 7 натпревари во ЛЕ
Розенборг нема пораз на 11 од...
Розенборг нема пораз на 11 од последните 12 натпревари во ЛЕ
Сион игра со 3+ на 7 од...
Сион игра со 3+ на 7 од последните 8 натпревари во ЛЕ
Монако игра со 0-2 гола на 6 од...
Монако игра со 0-2 гола на 6 од последните 7 натпревари во ЛЕ
Партизан ги изгуби сите 8...
Партизан ги изгуби сите 8 гостувања кај германски екипи
Виториа Плзен со нов тренер во...
Виториа Плзен со нов тренер во дуелот против Војводина

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување