Лига на Шампиони

icon

Сите кратки вести

Атлетико Мадрид не прима гол на 6...
Атлетико Мадрид не прима гол на 6 од последните 8 натпревари во ЛШ
Манчестер Сити постигнува...
Манчестер Сити постигнува најмалку 2 гола и победува на 5 од последните 6 натпревари во ЛШ
Волфсбург постигнува најмалку 2...
Волфсбург постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 3 натпревари во ЛШ
Волфсбург денес без...
Волфсбург денес без суспендираниот Налдо и повредените првиот голман Бенаљо, Џилавоџи и Дост
Бенфика играше со 3+ на 5 меча во...
Бенфика играше со 3+ на 5 меча во групата од кои 4 со резултат 2:1
Зенит е без одигиран официјален...
Зенит е без одигиран официјален натпревар од 9 декември
Шахтјор е без постигнат гол по...
Шахтјор е без постигнат гол по првите три кола
Олимпијакос прима минимум 2 гола...
Олимпијакос прима минимум 2 гола на 8 од последните 9 натпревари во ЛШ
Лион игра со 0-2 гола на...
Лион игра со 0-2 гола на последните 8 натпревари во Лигата на Шампиони
ПСВ ќе биде без Гвардадо и Де...
ПСВ ќе биде без Гвардадо и Де Јонг на гостувањето кај ЦСКА Москва

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување