Најинтересна статистика за Недела 02.04

13:00   Есбјерг - Рандерс

Рандерс е во серија од 9 првенствени натпревари без победа.

13:45   Хобро - Коге

Хобро и Коге играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари.

15:00   Фиорентина - Болоња

Болоња нема постигнато гол на последните 4 гостувања во Фиренца.

15:30   Јагиелонија - Термалика

Јагиелонија - Термалика играат со НГ и 0-2 гола на последните 5 меѓусебни натпревари.

17:00   Монтпеље - Тулуз

Монтпеље и Тулуз играат со 0-2 гола на 16 од последните 17 меѓусебни дуели.

19:00   Арука - Спортинг

Спортинг ги добива последните 9 дуели со Арука.

23:15   Тигре - Сан Лоренцо

Тигре нема пораз на последните 5 натпревари на домашен терен од Сан Лоренцо.

 

 

Објавено на :
02 / Apr / 2017
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување