Најинтересни факти - Сабота 18.03

14:00   Дуизбург ги добива последните 7 дуели со Ерфурт.

15:00   Сплит и Интер Запрешиќ играат со 0-2 гола на последните 10 меѓусебни натпревари, а со нерешен резултат на 5 од последните 6 дуели.

15:30   Леверкузен нема пораз на последните 8 гостувања кај Хофенхајм.

16:00   Брајтон ги добива последните 6 дуели со Лидс.

16:00   Барнли нема победа на 9 од последните 10 натпревари на гостински терен.

16:00   Мадервил и Сент Џонсон играат со ГГ на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари.

16:00   Стирлинг и Анан играат со ГГ3+ на последните 6 меѓусебни натпревари.

16:00   Евертон и Хал играат со 1+ на полувреме на последните 10 меѓусебни наатпревари.

16:00   Свонси игра со 3+ на 15 од последните 16 првенствени натпревари.

17:00   Трабзон и Галатасарај играат без нерешен резултат на последните 8 меѓусебни натпревари.

19:45   ПСВ и Витесе играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни натпевари.

20:45   Џенова има само 1 побда на последните 12 првенствени натпревари.

Објавено на :
18 / Mar / 2017
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување