Полска

icon

Сите кратки вести

Корона Кјелце игра ГГ на 9 од...
Корона Кјелце игра ГГ на 9 од последните 10 во лигата, а НГ на 5 од последните 6 против Заглебје
Лех Познан постигнува минимум 2...
Лех Познан постигнува минимум 2 гола на 5 од последните 6 првенствени натпревари против Рух Хорзов
Легија е во серија од 11...
Легија е во серија од 11 првенствени натпревари без пораз (9 победи)
Рух Хорзов нема пораз на...
Рух Хорзов нема пораз на последните 7 дуели на домашен терен од Краковија (6 победи)
На последните 11 дуели помеѓу...
На последните 11 дуели помеѓу Легија и Јагиелонија, екипата домаќин има само 1 победа
Висла е во серија од 5 натпревари...
Висла е во серија од 5 натпревари без победа на домашен терен (на 4 не постигнува гол)
Горник Забрзе е во серија од 17...
Горник Забрзе е во серија од 17 првенствени натпервари на гостински терен без победа (10 порази)
Легија победува и постигнува...
Легија победува и постигнува минимум 2 гола на последните 7 натпревари на домашен терен против Погон
Погон игра со ГГ на 7 од...
Погон игра со ГГ на 7 од последните 8 првенствени натпревари на гостински терен
Лех ги добива последните 3 дуели...
Лех ги добива последните 3 дуели на домашен терен против Пиаст со резултат 4:0

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување