Португалија

icon

Сите кратки вести

Авес е во серија од 5 првенствени...
Авес е во серија од 5 првенствени победи на домашен терен
Леикшоеш нема постигнато гол на 4...
Леикшоеш нема постигнато гол на 4 од последните 5 гостувања кај Ковиља
Бенфика постигнува најмалку 2...
Бенфика постигнува најмалку 2 гола на последните 5 гостувања кај екипата на Есторил
Боависта игра со 0-2 гола на 9 од...
Боависта игра со 0-2 гола на 9 од последните 11 дуели на домашен терен
Есторил и Белененсе играат со 0-2...
Есторил и Белененсе играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 меѓусебни средби на теренот на Есторил
Мореиренсе има само 1 победа на...
Мореиренсе има само 1 победа на последните 15 натпревари на домашен терен во првенството, но има само 1 пораз на последните 10 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Национал
Маритимо игра со 0-2 гола на 11...
Маритимо игра со 0-2 гола на 11 последователни натпревари во Лига Зон Сагрес
Сетубал игра со 0-2 гола на 11 од...
Сетубал игра со 0-2 гола на 11 од последните 12 натпревари на домашен терен во Лига Зон Сагрес
Авес и Фреамунде играат со...
Авес и Фреамунде играат со нерешен резултат на 6 од последните 7 меѓусебни натпревари
Мореиренсе и Рио Аве играат со 0-...
Мореиренсе и Рио Аве играат со 0-2 гола на 11 од последните 12 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување