Лига Зон Сагрес

icon

Сите кратки вести

Бенфика постигнува најмалку 2...
Бенфика постигнува најмалку 2 гола на последните 5 гостувања кај екипата на Есторил
Боависта игра со 0-2 гола на 9 од...
Боависта игра со 0-2 гола на 9 од последните 11 дуели на домашен терен
Есторил и Белененсе играат со 0-2...
Есторил и Белененсе играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 меѓусебни средби на теренот на Есторил
Мореиренсе има само 1 победа на...
Мореиренсе има само 1 победа на последните 15 натпревари на домашен терен во првенството, но има само 1 пораз на последните 10 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Национал
Маритимо игра со 0-2 гола на 11...
Маритимо игра со 0-2 гола на 11 последователни натпревари во Лига Зон Сагрес
Сетубал игра со 0-2 гола на 11 од...
Сетубал игра со 0-2 гола на 11 од последните 12 натпревари на домашен терен во Лига Зон Сагрес
Мореиренсе и Рио Аве играат со 0-...
Мореиренсе и Рио Аве играат со 0-2 гола на 11 од последните 12 меѓусебни натпревари
Брага не прима гол на 7 од...
Брага не прима гол на 7 од последните 9 меѓусебни средби од екипата на Ароука
Мореиренсе губи без постигнат гол...
Мореиренсе губи без постигнат гол на 4 последователни натпревари во првенството
Маритимо губи на 6 од последните...
Маритимо губи на 6 од последните 7 натпревари на гостински терен во првенството, но има само 1 пораз на последните 11 меѓусебни средби од екипата на Сетубал

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување