Пријателски

icon

Сите кратки вести

Рен на пријателскиот натпревар...
Рен на пријателскиот натпревар против Менхенгладба без 5 стандардни првотимци од минатата сезона
Македонија нема одиграно со...
Македонија нема одиграно со нерешен резултат на последните 14 натпревари на домашен терен
И Оман и Алжир немаат одиграно...
И Оман и Алжир немаат одиграно нерешено на последните 5 одиграни натпревари

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување