Република Ирска

icon

Сите кратки вести

Фин Харпс е во серија од 8...
Фин Харпс е во серија од 8 првенствени порази (на сите 8 нема постигнато гол)
Бохемијанс и Галвеј играат НГ на...
Бохемијанс и Галвеј играат НГ на 9 од последните 10 нивни средби
Шамрок игра НГ на сите 8 средби...
Шамрок игра НГ на сите 8 средби во лигата, како и на последните 7 против Корк Сити
Бреј и Слиго играат со 0-1 гол на...
Бреј и Слиго играат со 0-1 гол на последните 5 натпревари на теренот на Бреј
Лонгфорд и Сент Патрик играат со...
Лонгфорд и Сент Патрик играат со 3+ на последните 7 меѓусебни натпревари
Лимерик нема пораз на последните...
Лимерик нема пораз на последните 13 натпревари со Фин ХАрпс (10 победи)
Корк Сити нема пораз на домашен...
Корк Сити нема пораз на домашен терен од Лонгфорд во последните 18 години
Дери Сити игра НГ на 6 од...
Дери Сити игра НГ на 6 од последните 7 средби
Лимерик игра ГГ и 3+ на 8 од...
Лимерик игра ГГ и 3+ на 8 од последните 10
Бреј игра 0-1 гол на 11 меча по...
Бреј игра 0-1 гол на 11 меча по ред, како и на двата сезонава против Бохемијанс

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување