Лига 1

icon

Сите кратки вести

Фајн Харпс игра НГ на 5 по ред
Фајн Харпс игра НГ на 5 по ред
Шелбурн има само 1 пораз на...
Шелбурн има само 1 пораз на последните 17 меѓусебни средби со Атлон
Ватерфорд Јунајтед е без...
Ватерфорд Јунајтед е без постигнат гол на последните 6 натпревари во првенството и при тоа губи на 5 од тие натпревари
Вотерфорд е без постигнат гол на...
Вотерфорд е без постигнат гол на 5 средби по ред
Атлон Таун игра 0-2 гола на 7 од...
Атлон Таун игра 0-2 гола на 7 од последните 10
Само една од последните 24 средби...
Само една од последните 24 средби меѓу Фајн Харпс и Атлон Таун завршила без голови
Шелбурн без 3 дфанзивци и 1 играч...
Шелбурн без 3 дфанзивци и 1 играч од средината денеска
Ватерфорд и Фин Харпс играат со...
Ватерфорд и Фин Харпс играат со НГ и 0-2 гола на последните 6 меѓусебни натпревари

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување