Русија

icon

Сите кратки вести

Оренбург на гостувањето кај Уфа...
Оренбург на гостувањето кај Уфа без 2 стандардни играчи од одбраната, Андрејев (14/0) и Малјик (12/0)
Терек Грозни и Том Томск играат...
Терек Грозни и Том Томск играат НГ на 7 по ред во лигата, од кои 6 се 0-2 гола
Локомотив Москва нема победа на 9...
Локомотив Москва нема победа на 9 од последните 10 првенствени натпревари
Уфа игра со НГ 0-2 гола на сите...
Уфа игра со НГ 0-2 гола на сите 5 гостувања. Последните 3 ги добива со резултат 0-1.
Краснодар победува со полувреме-...
Краснодар победува со полувреме-крај на последните 5 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Рубин Казан
Зенит постигнува најмалку 2 гола...
Зенит постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на 10 од последните 12 меѓусебни средби со екипата на Спартак Москва
Спартак Москва и Уфа играат со...
Спартак Москва и Уфа играат со ГГ3+ на последните 4 меѓусебни натпревари
ЦСКА Москва нема примено гол на 6...
ЦСКА Москва нема примено гол на 6 од последните 7 првенствени натпревари на домашен терен
Ростов е без примен гол на 8 од...
Ростов е без примен гол на 8 од последните 9 натпревари на домашен терен во Премиер
Спартак Москва има само 1 пораз...
Спартак Москва има само 1 пораз на последните 11 меѓусебни средби со екипата на Рубин Казан

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување