САД

icon

Сите кратки вести

Орландо игра со ГГ на 14 од...
Орландо игра со ГГ на 14 од последните 15 натпревари на домашен терен, а на 12 од нив игра со ГГ3+
ФК Далас игра НГ на 5 по ред, а...
ФК Далас игра НГ на 5 по ред, а против Чикаго нема победа на 4 по ред
Канзас и Торонто играат со 3+ на...
Канзас и Торонто играат со 3+ на последните 8 меѓусебни натпревари
ЛА Галакси игра со 3+ на...
ЛА Галакси игра со 3+ на последните 9 првенствени натпревари
Њу Ингланд има само 1 пораз на...
Њу Ингланд има само 1 пораз на последните 22 натпревари на домашен терен
Њу Јорк Ред Булс победува со...
Њу Јорк Ред Булс победува со полувреме/крај на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен против Торонто
Колумбус игра со 3+ на 8 од...
Колумбус игра со 3+ на 8 од последните 9 натпревари на домашен терен во МЛС, како и на 8 од последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против Чикаго

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување