Шпанија

icon

Сите кратки вести

Атл.Мадрид нема победа на...
Атл.Мадрид нема победа на последните 4 гостувања кај Хихон
Еспањол нема поразна последните 9...
Еспањол нема поразна последните 9 дуели со Малага
Алкоркон и Нумансија играат со...
Алкоркон и Нумансија играат со нерешен резултат на последните 5 меѓусебни натпревари
Еибар игра со 3+ на последните 7...
Еибар игра со 3+ на последните 7 натпревари во Купот на Шпанија
Атлетик Билбао и Селта не играат...
Атлетик Билбао и Селта не играат нерешено на 5 нивни средби по ред
Атлетико Мадрид нема примено гол...
Атлетико Мадрид нема примено гол од Лас Палмас на последните 4 меѓусебни средби
Гимнастик нема пораз на 17 од...
Гимнастик нема пораз на 17 од последните 19 натпревари на домашен терен во Сегунда
Спортинг Хихон и Реал Сосеидад...
Спортинг Хихон и Реал Сосеидад играат со ГГ и 3+ на последните 4 меѓусебни средби во Хихон
Еспањол нема пораз на последните...
Еспањол нема пораз на последните 5 натпревари во Примера, како и на последните 5 меѓусебни средби со екипата на Алавес
Луго на гостувањето кај Гирона...
Луго на гостувањето кај Гирона без суспендираните Мигуел (одбрана, 12/1) и Сеоане (средина, 14/2), како и без повредениот Мартинез (средина, 10/1)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување