Примера

icon

Сите кратки вести

Атл.Мадрид нема победа на...
Атл.Мадрид нема победа на последните 4 гостувања кај Хихон
Еспањол нема поразна последните 9...
Еспањол нема поразна последните 9 дуели со Малага
Атлетик Билбао и Селта не играат...
Атлетик Билбао и Селта не играат нерешено на 5 нивни средби по ред
Атлетико Мадрид нема примено гол...
Атлетико Мадрид нема примено гол од Лас Палмас на последните 4 меѓусебни средби
Спортинг Хихон и Реал Сосеидад...
Спортинг Хихон и Реал Сосеидад играат со ГГ и 3+ на последните 4 меѓусебни средби во Хихон
Еспањол нема пораз на последните...
Еспањол нема пораз на последните 5 натпревари во Примера, како и на последните 5 меѓусебни средби со екипата на Алавес
Бетис и Лас Палмас играат НГ на 5...
Бетис и Лас Палмас играат НГ на 5 свои средби по ред (4 се 0-2 гола)
Осасуна и Бетис играат 3+ на 5...
Осасуна и Бетис играат 3+ на 5 свои средби по ред
Билбао ќе го пречека Сосиедад без...
Билбао ќе го пречека Сосиедад без голманот Кепа (4 натпревари), Боведа (одбрана, 4/0), Балензиага (одбрана, 7/1) и Бенат (средина, 7/0)
Хихон и Валенсија играат со НГ на...
Хихон и Валенсија играат со НГ на последните 6 меѓусебни средби, а 5 од тие натпревари завршуваат и со 0-2 гола

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување