Челинџ лига

icon

Сите кратки вести

Сите 4 меѓусебни средби на...
Сите 4 меѓусебни средби на Шафхаузен и Вил минатата година завршија со 3+
Винтертурн и Биел Биене играат со...
Винтертурн и Биел Биене играат со ГГ4+ на последните 7 меѓусебни натпревари, а со ГГ3+ на 14 од последните 15 натпревари
Лозана победува на 7 од...
Лозана победува на 7 од последните 8 натпревари на гостински терен
Волен победува на 6 од последните...
Волен победува на 6 од последните 7 меѓусебни средби со екипата на Винтертур
Волен ги добива последните 7...
Волен ги добива последните 7 дуели против Винтертурн
Арау и Волен играат со ГГ и 4+ на...
Арау и Волен играат со ГГ и 4+ на 5 од последните 6 меѓусебни средби
Лозана нема пораз на домашен...
Лозана нема пораз на домашен терен од екипата на Бел
Винтертур и Вил играат со 3+ на 8...
Винтертур и Вил играат со 3+ на 8 до последните 9 меѓусебни средби на теренот на Винтертур
Бел и Волен играат со 3+ на...
Бел и Волен играат со 3+ на последните 8 меѓусебни средби
Киасо е без постигнат гол на 4 од...
Киасо е без постигнат гол на 4 од последните 5 натпревари на гостински терен кај Лугано

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување