Словенија

icon

Сите кратки вести

Горица има само 1 нерешен...
Горица има само 1 нерешен резултат во 19 кола, а против Велење нема изиграно нерешено на 9 по ред
Марибор игра 3+ на 8 од...
Марибор игра 3+ на 8 од последните 10 (7 од нив се ГГ), а против Домжале игра со 0-2 гола на 7 во низа (6 се НГ)

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување