Турција

icon

Сите кратки вести

Фенербахче нема примено гол од...
Фенербахче нема примено гол од Трабзонспор на последните 9 меѓусебни средби
Басакшехир нема пораз на...
Басакшехир нема пораз на последните 23 првенствени натпревари
Бурсаспор е без примен гол на...
Бурсаспор е без примен гол на последните 5 натпревари во првенството
Аланјаспор прима најмалку 2 гола...
Аланјаспор прима најмалку 2 гола на 6 од последните 7 првенствени натпревари
Трабзонспор е без постигнат гол...
Трабзонспор е без постигнат гол на 6 од последните 7 првенствени натпревари
Карабукспор минатата сезона ја...
Карабукспор минатата сезона ја заврши со 9 последователни порази на гостински терен и при тоа прими најмалку 4 гола на последните 3 од тие натпревари
Аданаспор и Бурсаспор играат со 3...
Аданаспор и Бурсаспор играат со 3+ на последните 7 меѓусебни средби и при тоа Бурсаспор постигнува најмалку 2 гола на сите тие натпревари
Аданаспор и Ерчиеспор играат со 3...
Аданаспор и Ерчиеспор играат со 3+ на последните 8 меѓусебни натпревари (7 се и ГГ3+)
Бешикташ има само 1 пораз на...
Бешикташ има само 1 пораз на последните 10 гостувања кај Коњаспор
Амед постигнува најмалку 2 гола...
Амед постигнува најмалку 2 гола на 7 од последните 8 натпревари во Купот на Турција

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување