Унгарија

icon

Сите кратки вести

Пакс и Вашаш играат со 3+ на...
Пакс и Вашаш играат со 3+ на последните 8 дуели на теренот на Пакс
Пакс и МТК играат со 3+ на...
Пакс и МТК играат со 3+ на последните 5 меѓусебни натпревари
Видеотон ги добива последните 5...
Видеотон ги добива последните 5 дуели против МТК (4 без да прими гол)
Вашаш и Видеотон играат нерешено...
Вашаш и Видеотон играат нерешено на последните 4 натпревари на теренот на Вашаш (3 со резултат 0:0)
Гиор денеска без целокупниот прв...
Гиор денеска без целокупниот прв тим
Гиори е без три голмана за дуелот...
Гиори е без три голмана за дуелот со Пешчи кој на располагање нема 3 дефанзвици и 2 напаѓача (4 гола)
Хонвед и Видеотон си ги делат...
Хонвед и Видеотон си ги делат бодовите во последните 4 сезони. Првиот дуел оваа сезона го доби Видеотон
Пакс и Ференцварош играат со ГГ...
Пакс и Ференцварош играат со ГГ на последните 8 натпревари на теренот на Пакс
Ујпешт нема победа над Гиор во 17...
Ујпешт нема победа над Гиор во 17 меча по ред (4 нерешени)
Халадаш и Ференцварош играат со...
Халадаш и Ференцварош играат со НГ на последните 7 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување