Велс

icon

Сите кратки вести

Абериствит и Порт Талбот играат...
Абериствит и Порт Талбот играат со 3+ на 12 од последните 13 меѓусебни средби
Бангор Сити и Њутаун немаат...
Бангор Сити и Њутаун немаат одиграно со нерешен резултат на последните 13 меѓусебни средби
Аберствит ги добива последните 5...
Аберствит ги добива последните 5 меча против Кармартен играјќи 3+

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување