Хокеј

icon

Сите кратки вести

Литвинов има само 1 победа (во...
Литвинов има само 1 победа (во регуларниот дел од натпреварот) на последните 7 меѓусебни средби на домашен терен против Тринец
Скелефтеа и Лакерс играат со 0-5...
Скелефтеа и Лакерс играат со 0-5 гола на 17 од последните 19 меѓусебни средби
Цирих нема пораз од Давос на...
Цирих нема пораз од Давос на домашен терен во последните 2 сезони
Ст.Петерсбург победува на 16 од...
Ст.Петерсбург победува на 16 од последните 19 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на ЦСКА Москва
Спарта Прага игра со 5+ на 22 од...
Спарта Прага игра со 5+ на 22 од последните 25 одиграни средби, а 18 од тие натпревари завршиле и со 7+
Хелсинки и Тапара имаат одиграно...
Хелсинки и Тапара имаат одиграно само 3 пати со нерешен резултат во регуларниот дел од натпреварот, на теренот на Хелсинки, на последните 30 меѓусебни средби
Инголштад има само 1 пораз на...
Инголштад има само 1 пораз на последните 11 дуели против Диселдорф на домашен терен
Литвинов и Брно играат над...
Литвинов и Брно играат над границата од 4,5 голови на 8 од последните 10 меѓусебни дуели

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување