Кошарка

icon

Сите кратки вести

Панатинаикос победува на...
Панатинаикос победува на последните 17 меѓусебни средби против екипата на Арис
Единствените 2 порази на домашен...
Единствените 2 порази на домашен терен во Евролига, Црвена Звезда ги има од екипата на Фенербахче
Анадолу Ефес нема пораз од...
Анадолу Ефес нема пораз од Дарушафака во последните 15 години
Уникс Казан е во серија од 17...
Уникс Казан е во серија од 17 победи (на 15 од нив не прима повеќе од 78 поени)
Барцелона ги добива последните 9...
Барцелона ги добива последните 9 дуели против Панатинаикос
Реал Мадрид губи на последните 3...
Реал Мадрид губи на последните 3 гостувања во Евролигата
Канту ја надминува границата од...
Канту ја надминува границата од 80 поени на последните 6 натпревари на домашен терен против Кремона
Макаби само од Реал прими повеќе...
Макаби само од Реал прими повеќе од 75 поени на домашен терен во Евролига
Анадолу Ефес го добива Ескисехир...
Анадолу Ефес го добива Ескисехир со двоцифрена разлика на 9 од последните 10 дуели
Франкфурт и Лудвисбург не ја...
Франкфурт и Лудвисбург не ја надминале границата од 150 поени на последните 6 дуели одиграни во Франкфуфрт

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување