ВТА

icon

Сите кратки вести

Серена Вилијамс води со 8:0 во...
Серена Вилијамс води со 8:0 во меѓусебните дуели со Ерани
Суарез Наваро има само 3 порази...
Суарез Наваро има само 3 порази на земја во 2015 година (М.Шарапова, С.Вилијамс и К.Возниаки)
Макарова ги добива сите 4 дуели...
Макарова ги добива сите 4 дуели против Веснина, сите без изгубен сет и сите се на тврда подлога
Сите 4 дуели помеѓу Кнап и...
Сите 4 дуели помеѓу Кнап и Арумбарена завршуваат во 2 сета
Ала Кудриавцева има освоено само...
Ала Кудриавцева има освоено само 1 сет на последните 9 настапи на тврда подлога

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување